Pasiekimai

VILNIAUS KAROLINIŠKIŲ MUZIKOS MOKYKLOS MOKINIŲ IR MOKYTOJŲ PASIEKIMAI

2021 – 2022 mokslo metai

Lietuvos muzikos ir meno mokyklų, progimnazijų, gimnazijų, lopšelių-darželių dalyvio tęstinio projekto ,,Ritmuojame ir kuriame kartu“ piešinių konkurso ,,Vaikystė, muzika, draugystė“ laureatės:

ODRĖ PUTRIŪTĖ – LAUREATO DIPLOMAS, SAMANTA BOSAITĖ – DIPLOMAS, POLINA PECHENKO – DIPLOMAS

Projekto vadovė Klara Karnaševičienė

III tarptautinio jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos konkurso ,,Alveare di musica 2022“ (2022-06-05) laureatės:

Ansamblis – III vieta

Monika Šimelevičiūtė (fortepijonas) VII kl., mokytoja A. Seliavienė

Agnieška Seliavaitė (fleita) VII kl.,  mokytoja V. Zabrodaitė

Ilzė Mazūraitė (vokalas) IV kl., mokytoja E. Vakarinaitė-Zilnienė

I virtualaus tarptautinio įvairaus žanro jaunųjų atlikėjų konkurso-festivalio ,,Žydintys garsai – 2022“ laureatai:

Kanklininkė GAUDRĖ GEMBUTAITĖ – I vieta  

Mokytoja Rūta Budrytė, koncertmeisterė Vaiva Blažienė

Vokalistai:

LILIJA BITĖ – GRAND PRIX, EMILIJA VILČINSKAITĖ – GRAND PRIX

PATRICIJA JEGELEVIČIŪTĖ – II vieta, IEVA BOGATOVA – II vieta

INDRA KRUTULYTĖ – II vieta, DENIS LAVRENTJEV – II vieta

Mokytoja Kristina Zmailaitė

ADOMAS DIMŠA – GRAND PRIX, KRISTUPAS MINCĖ – GRAND PRIX

LUKA GREIČIŪNAITĖ – III vieta

Mokytoja Eglė Šlimaitė, koncertmeisterė Aušrinė Garsonaitė

Pianistai:

BEATRIČĖ KOSTKEVIČIŪTĖ – I vieta, EMA TENIKYTĖ – II vieta

RŪTA ŠEŠTOKAITĖ – III vieta

Mokytoja Aurelija Seliavienė

Tarptautinio jaunųjų pianistų konkurso ,,Baltijos gintarėliai 2022“ diplomantė

MARIJA VALUJEVIČIŪTĖ.

Mokytoja Loreta Stasėnienė

Respublikinio kompozitorių ir nacionalinių instrumentų atlikėjų festivalio-konkurso ,,Būk originalus“ laureatės, laimėjusios GRAND PRIX DIPLOMUS:

VAIVA DUNAITYTĖ (kanklės),  

VAIVOS DUNAITYTĖS ir AUSTĖJOS TRAKAITĖS (birbynė) duetas.

Mokytojai Jolanta Babaliauskienė ir Eugenijus Čiplys

2-ojo virtualaus respublikinio valtornininkų konkurso ,,HORNISSIMO“, vykusio 2022-05-15 Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje, laureatai:

KIPRAS MAKAUSKAS – AUKSO MEDALIS (C grupė)

JOANA BOGDANOVIČ – SIDABRO MEDALIS (D grupė)

GERDA ŠIUIPYTĖ – SIDABRO MEDALIS (D grupė)

BENEDIKTA TRAKAITĖ – SIDABRO MEDALIS (F grupė)

KAROLIS ŠLAKAITIS – BRONZOS MEDALIS (E grupė)

Mokytojas Paulius Lukauskas, koncertmeisterė Tatjana Alymova

I respublikinio Prano Dovydaičio vardo perkusininkų konkurso, vykusio  2022 m. gegužės 21 d. Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijoje, laureatas

MOTIEJUS BŪTA – I vieta.

Mokytojas Almantas  Puidokas

I respublikinio jaunųjų fleitininkų konkurso ,,VIVAT FLEITA 2022“, vykusio  2022 m. gegužės 21 d. Kauno Juozo Naujalio muzikos  gimnazijoje, laureatės:

ELŽBIETA AMBRAZAITĖ – I vieta, LIEPA  MĖTA KVEDARAVIČIŪTĖ – II  vieta.

Mokytoja Julita Puidokė, koncertmeisterė Aušrinė Garsonaitė

Smuiko dalyko II kl. mokinė ADELĖ ALEKNAITĖ tapo XXII nacionalinio Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkurso saviraiškos ugdymo kategorijos l a u r e a t e. 

Mokytoja Ernesta Vanagaitė-Sriubienė, koncertmeisteris Sergej Liachnovič

XIV tarptautinio akordeonistų konkurso ,,Ascoltate 2022“

II vietos laureatė DOROTĖJA UŽPELKYTĖ.

Mokytoja Anželika Fjodorova

Solistas ADOMAS DIMŠA V respublikiniame įtraukaus muzikavimo konkurse-festivalyje ,,Perliukai“ laimėjo II premiją.

Mokytoja Eglė Šlimaitė

Pianistė SAULĖ AGOTA GRIGAITĖ šiame konkurse-festivalyje laimėjo nominaciją už artistišką pasirodymą.

Mokytoja Rūta Sližytė

IV Lietuvos jaunųjų dainininkų konkurso  „Cantabile 2022“, vykusio 2022 m. gegužės 8 d. Vilniaus J. Tallat-Kelpšos konservatorijoje, laureatai:

II vieta – KRISTUPAS MINCĖ (B kategorija), III vieta – SOFIJA KUPREŠČENKO (C kategorija).

Kristupui Mincei skirta nominacija už įtaigiausią ukrainietiško kūrinio atlikimą.

Mokytoja Eglė Šlimaitė, koncertmeisterė Aušrinė Garsonaitė

II respublikinio virtualaus jaunųjų atlikėjų konkurso ,,In Corpore“ 

II vietos laureatė JUSTĖ VALIULYTĖ.

Fortepijono mokytoja Daiva Lukošienė

VIII tarptautinio kamerinių ansamblių konkurso ,,Muzikinė akvarelė-2022“, vykusio 2022-05-06 Anykščių meno mokykloje,

III vietos laureatės AGNIEŠKA SELIAVAITĖ (fleita) ir MONIKA ŠIMELEVIČIŪTĖ (fortepijonas).

Mokytojos Viktorija Zabrodaitė ir Aurelija Seliavienė

Ieva Rynkevičiūtė X tarptautiniame jaunųjų atlikėjų tautiniais instrumentais konkurse ,,Muzikos burtai 2022“, vykusiame 2022-05-07 Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje, laimėjo II vietą.

Danielė Marija Jasinovičiūtė laimėjo diplomą Tarptautiniame jaunųjų atlikėjų konkurse, kuris vyko 2022-05-06 Utenos meno mokykloje.

Kanklininkių mokytoja Aušrinė Ulinskaitė

I–IV klasių mokinių konkurso ,,Dainuojančios kanklės“, vykusio Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje, II vietos laureatė ADELINA DMITRUK.

Kanklininkės mokytoja Aušrinė Ulinskaitė

X virtualaus tarptautinio jaunųjų atlikėjų ir kompozitorių konkurso ,,Muzikos garsai“, vykusio 2022 m. balandžio 24 d., laureatai:  

DAINAVIMO KATEGORIJA

ADOMAS DIMŠA – I vieta, KRISTUPAS MINCĖ – II vieta

(mokytoja Eglė Šlimaitė)

FORTEPIJONO KATEGORIJA

KOTRYNA SAVICKAITĖ – II vieta,                       

DARIJA MAKLAKOVA – II vieta, BOGDAN HRINEVIČ – III vieta

(mokytoj Karolina Tabero)

PUČIAMŲJŲ KATEGORIJA

MĖTA LIEPA KVEDARAVIČIŪTĖ – I vieta, ELŽBIETA AMBRAZAITĖ – I vieta

(mokytoja Julita Puidokė)

STYGINIŲ INSTRUMENTŲ KATEGORIJA

UGNĖ JUNKAITĖ – III vieta

(mokytoja Rasa Smolinskytė)

IX tarptautinio konkurso-festivalio ,,Astana Grand-Prix“ laureatė PATRICIJA JEGELEVIČIŪTĖ (akademinis vokalas, 8–10 m. kategorija).

Mokytoja Kristina Zmailaitė, koncertmeisterė Aušrinė Garsonaitė

Lietuvos gitaros solistų ir ansamblių konkurso ,,Džiazuojančios gitaros“ laureatė

KOTRYNA UMBRASAITĖ (4 klasė).

Mokytojas Ricardo Gonzalez Zurita

Respublikinio jaunųjų stygininkų festivalio „Pavasario styga“, vykusio 2022 m. balandžio 9 d. Vilniaus Algirdo muzikos mokykloje,  laureatai:

Adelė Aleknaitė, smuikas 2 kl. – auksinė pavasario styga.

Mokytoja Ernesta Vanagaitė-Sriubienė, koncertmeisteris Sergej Liachnovič.

Saulė Baltrušaitytė, violončelė 2 kl. – sidabrinė pavasario styga.

Mokytoja Domantė Ramančiūnienė, koncertmeisteris Sergej Liachnovič.

Kamilė Kamandulytė, violončelė 8 kl. – sidabrinė pavasario styga.

Mokytoja Jolanta Taločkienė, koncertmeisteris Sergej Liachnovič.

Michal Skurzynski, smuikas 6 kl. – bronzinė pavasario styga.

Mokytoja Marina Matulevičienė, koncertmeisteris Sergej Liachnovič.

 

Sveikiname I  respublikinio  fleitininkų solistų  konkurso „FLUT’PROMTU-22", vykusio 2022 m. balandžio 10 d. Kauno 1-ojoje muzikos mokykloje, laureatės:

LIVIJA BALACHOVIČIŪTĖ  –   I vieta, A7  grupė

AGNIEŠKA SELIAVAITĖ  –  I vieta, A7  grupė

Mokytoja Viktorija Zabrodaitė, koncertmeisteris Sergej Liachnovič

Respublikinio solfedžio dalyko mokinių kompetencijų ugdymo projekto-konkurso ,,Natų kraitelė – 2022“, vykusio Vilniaus Algirdo muzikos mokykloje,

II vietos diplomantai – komanda ,,Smalsučiai“: Gediminas Mackevičius, Gaudrė Gembutaitė ir Bernadeta Kostkevičiūtė.

Solfedžio mokytoja Klara Karnaševičienė

VII respublikinio muzikos ir meno mokyklų papildomo fortepijono atlikėjų konkurso  ,,Iš muzikos lobių skrynios“ laureatė Agnieška Seliavaitė

Mokytoja Ugnė Giedraitytė

Diplomantai:

Lilija Bitė, mokytoja Laimutė Pakalkienė

Adomas Dimša, mokytoja Danutė Balčiūnienė

Livija Balachovičiūtė, mokytojas Kornelijus Karnaševičius

I tarptautinio Tauro Adomavičiaus jaunųjų atlikėjų žemaisiais variniais pučiamaisiais instrumentais festivalio-konkurso laureatai:

I vieta

Uršula Kuncevič, mokytojas A. Laurinavičius, koncertmeisterė N. Ogay

Ivar Liepis, mokytojas S. Stonys, koncertmeisterė D. Lukošienė

Raigardas Šiuipys, mokytojas G. Steponaitis, koncertmeisterė D. Pamakštytė

II vieta

Aras Kavaliauskas, mokytojas S. Stonys, koncertmeisterė D. Lukošienė

Augustas Mažuolis, mokytojas S. Stonys, koncertmeisterė D. Lukošienė

III vieta 

Ignas Vigelis, mokytojas G. Steponaitis, koncertmeisterė D. Pamakštytė

Diplomas už geriausią T. Adomavičiaus kūrinio interpretaciją Raigardui Šiuipiui, mokytojas G. Steponaitis, koncertmeisterė D. Pamakštytė

IV respublikinio virtualaus akordeonistų konkurso-festivalio ,,Muzikinė mozaika“

II vietos laureatas JURGIS TUTLYS, mokytoja Eva Balachovičienė

Tarptautinio styginių instrumentų jaunųjų atlikėjų konkurso „Diena su lietuviška pjese 2022“ laureatai:

A grupė I vieta – Adelė Aleknaitė, smuikas 2 kl.

Mokytoja Ernesta Vanagaitė-Sriubienė, koncertmeisteris Sergej Liachnovič;

A grupė III vieta – Marija Motiejauskaitė, smuikas 3 kl.

Mokytoja Edita Narmontienė, koncertmeisteris Sergej Liachnovič;

A grupė Diplomas – Benas Greičiūnas, violončelė 3 kl.

Mokytoja Ignė Pikalavičiūtė, koncertmeisterė Milda Juciūtė;

A grupė Diplomas – Saulė Baltrušaitytė, violončelė 2 kl.

Mokytoja Domantė Ramančiūnienė, koncertmeisteris Sergej Liachnovič;

C grupė II vieta – Augustė Bulkaitė, smuikas 6 kl.

Mokytoja Edita Narmontienė, koncertmeisteris Sergej Liachnovič;

D grupė II vieta – Ugnė Junkaitė, smuikas NU I kl.

Mokytoja Rasa Smolinskytė, koncertmeisterė Milda Juciūtė

VII respublikinio jaunųjų pianistų konkurso „nuo baroko iki romantizmo...“ 

diplomantas Danielius Stravinskas, I kl., mokytoja Karolina Tabero

Jaunieji gitaristai Džiugas Girnys ir Kotryna Umbrasaitė I respublikiniame pianistų ir styginių instrumentų konkurse ,,Žavingoji pjesė“ laimėjo II vietą.

Mokytojas Ricardo Gonzalez Zurita

DOROTĖJA UŽPELKYTĖ VI respublikiniame solfedžio konkurse ,,Kvintų ratas“ laimėjo   I vietą.

Solfedžio mokytoja Klara Karnaševičienė

XII tarptautinio vaikų ir jaunimo pučiamųjų instrumentų solistų ir ansamblių virtualaus festivalio-konkurso „PAVASARIO TRIMITAI 2022“ laureatai:

Variniai pučiamieji instrumentai

Simas Pijus Petrikis (trimitas) - II vieta, Mykolas Varkalis (trimitas) - II vieta.

Mokytojas Tomas Vaičiulis, koncertmeisteris Sergej Liachnovič

3-iojo respublikinio jaunųjų atlikėjų konkurso ,,Karališkasis barokas 2022“

II vietos laureatė solinio dainavimo dalyko mokinė EMILIJA VILČINSKAITĖ.   

Mokytoja Kristina Zmailaitė, koncertmeisterė Aušrinė Garsonaitė

IX Lietuvos muzikos ir meno mokyklų  liaudies instrumentų atlikėjų   konkurso „Lietuviška  pjesė“ laureatai:

I GRUPĖ – GIEDRĖ PUPELYTĖ,  I VIETA (birbynė)

Mokyt.  Eugenijus Čiplys, koncertm. Violeta Vaičiulienė

BENAS ADOMAVIČIUS,  II VIETA (birbynė)

Mokyt.  Eugenijus Čiplys, koncertm. Violeta Vaičiulienė

II GRUPĖ – KRISTUPAS BUROKAS,  I VIETA (birbynė)

Mokyt. Kęstutis Lipeika, koncertm. Violeta Vaičiulienė

BARBORA SINKEVIČIŪTĖ,  III  VIETA (kanklės)

Mokyt. Virginija Alenskienė

III GRUPĖ – VAIVA DUNAITYTĖ,  I  VIETA (kanklės)

Mokyt. Jolanta Babaliauskienė

IV Algirdo Budrio medinių pučiamųjų  instrumentų solistų konkurso, vykusio 2022 m. vasario 26 d. Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje,                                   

III vietos laureatė (C grupė) ELŽBIETA AMBRAZAITĖ (fleita).

Mokytoja Julita Puidokė, koncertmeisterė Aušrinė Garsonaitė

Respublikinio birbynės, lamzdelio, skrabalų jaunųjų atlikėjų konkurso, skirto Antanui Puodžiukui atminti, vykusio 2022 m. vasario 8 d. Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetėje muzikos mokykloje, I VIETOS LAUREATAS

KRISTUPAS BUROKAS (birbynė, II grupė).

Mokytojas Kęstutis Lipeika, koncertmeisterė Violeta Vaičiulienė

V Lietuvos jaunųjų pianistų etiudų konkurso „Mažieji virtuozai“ laureatas

Demid Khilkevich (mokyt. I. Medelinskienė) ir diplomantai

Luka Jonaitė (mokyt. D. Lukošienė), Jakub Grinevič (mokyt. J. Petkevičienė)

Tarptautinio vokalinio-instrumentinio konkurso ,,Christmas symphony“ laureatės:

EMILIJA VILČINSKAITĖ, LILIJA BITĖ – I vieta ir GRAND PRIX

Mokytoja Kristina Zmailaitė, koncertmeisterė Aušrinė Garsonaitė

IV tarptautinio fortepijono ir kamerinių ansamblių konkurso-festivalio EDELWEISS 2021, vykusio 2021 m. gruodžio 4 d. nuotoliniu būdu Vienoje, Austrijoje, laureatė, I kl. mokinė KOTRYNA SAVICKAITĖ – II vieta. 

Mokytoja Karolina Tabero

IV tarptautinio klasikinės muzikos konkurso ,,Astana classic“ laureatai:

ADOMAS DIMŠA – GRAND PRIX, KRISTUPAS MINCĖ – I LAIPSNIO DIPLOMAS

Solinio dainavimo mokytoja Eglė Šlimaitė

SIDAS GIRINSKAS – GRAND PRIX, GRETA SKODŽIŪTĖ – GRAND PRIX

Solinio dainavimo mokytoja Raimonda Janutėnaitė, koncertmeisterė Aušrinė Garsonaitė

III respublikinio pianistų konkurso ,,Crescendo“, vykusio 2021 m. lapkričio 26 d. Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje,

III vietos LAUREATĖ – Darija Maklakova, V kl., DIPLOMANTĖ – Kotryna Savickaitė,  I kl.

Mokytoja Karolina Tabero

IV respublikinio muzikos ir meno mokyklų jaunųjų violončelininkų  konkurso „Cello virtuoso 2021“ diplomantai:

B grupė Diplomas – BENAS GREIČIŪNAS, III kl.

Mokytoja Ignė Pikalavičiūtė, koncertmeisterė Milda Juciūtė

B grupė Diplomas – SAULĖ BALTRUŠAITYTĖ, II kl.

C grupė Diplomas – KRISTUPAS JONAS ZILNYS, VI kl.

Mokytoja Domantė Ramančiūnienė, koncertmeisteris Sergej Liachnovič

XIII Lietuvos jaunųjų dainininkų festivalio-konkurso ,,Dainų namai“ laureatai:

ADOMAS DIMŠA – I vieta, GODA ČEPULIONYTĖ, ELZĖ ŠVEIKAUSKAITĖ, KRISTUPAS MINCĖ – III vieta

Mokytoja Eglė Šlimaitė

SIDAS GIRINSKAS, GRETA SKODŽIŪTĖ – II vieta

Mokytoja Raimonda Janutėnaitė, koncertmeisterė Aušrinė Garsonaitė

 

 

  • Kvietimai
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pirma pamaina
Pertrauka
  • 1. 8:50 - 9:35
  • 2. 9:40 - 10:25
  • 3. 10:30 - 11:15
  • 4. 11:20 - 12.05
  • 5. 12.10 - 12.55
Antra pamaina
Pertrauka
  • 1. 13:00 - 13:45
  • 2. 13:50 - 14:35
  • 3. 14:40 - 15:25
  • 4. 15:30 - 16:15
  • 5. 16:30 - 17:15
  • 6. 17:20 - 18:05
  • 7. 18:10 - 18:55
  • 8. 19:00 - 19:45
  • 9. 19:50 - 20:35
Iki rudens atostogų pradžios liko
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.